İade ve Değişim Koşulları 

İade Koşulları

Sisters’dan sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişiye/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 10 gün içerisinde siparişiniz ile gelen iade kartını doldurarak iade edebilirsiniz.

İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için [email protected] adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

İade talebinizle ilgili mail yolu ile bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri orjinal ambalajında, etiketi çıkartılmamış, giyilmemiş, yıkanmamış, hasar görmemiş bir şekilde 10 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürününüz tarafımızdan teslim alındıktan sonra yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işleminin onaylanması durumunda, ürün bedeli ödeme şekliniz doğrultusunda, e-posta adresinize gönderilen onay bildiriminden itibaren 3 iş günü içerisinde tarafınıza geri ödenir. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo karşı ödemeli olarak geri gönderilir. İade ve değişim kapsamında tarafımıza gönderilen kargo bedeli müşteriye aittir. Kargonuzu aldıktan sonra 2-4 iş günü içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Değişim işlemlerinde; değişim yapmak istediğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 1-3 iş günü içinde tekrar kargoya verilecektir. İade ve değişim kapsamında gönderilen ürünü alıcı ödemeli gönderirse iade tutarından kargo bedeli düşecek , değişim için gönderilirse tarafınıza tekrar yönlendirilecektir.

Ürün bedelinin iade işlemi tamamlandığında tarafınıza e-posta yoluyla bilgilendirme yapılır. Ödeme şekli ‘Havale/EFT’ ise para iadesi bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza geri ödenir. Kredi kartı ile ödemelerde ürün bedeli ödeme yaptığınız kredi kartına iade edilir. Ödemenizi taksitli yaptıysanız geri ödemeniz de yine taksit tutarınız ile eş oranda yapılacaktır. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürün bedelinin iade işlemi tamamlandığında tarafınıza e-posta yoluyla bilgilendirme yapılır.

*Showroomdan alınan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.

İade Adresi: Teşvikiye Mah. Prof. Dr. Orhan Ersek Sok. Kristal Palas Apt. No:17 Şişli / İstanbul

Değişim Koşulları

Sisters’dan sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için [email protected] adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

Değişim talebinizle ilgili mail yolu ile bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri orjinal ambalajında, etiketi çıkartılmamış, giyilmemiş, yıkanmamış, hasar görmemiş bir şekilde 10 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Mail’de “Değişim Talebi” olduğunu yazılı olarak belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi beden/renk istediğinizi yazmanızı rica ederiz.

Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise en gec 2 iş günü içerisinde size kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir.

İade/Değişim Kargo Gönderimi

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış, ıslanmış vb. olan paketlerde beklenmedik bir durum ya da sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayınız, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketin kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.

Değişim Adresi: Teşvikiye Mah. Prof. Dr. Orhan Ersek Sok. Kristal Palas Apt. No:17 Kat:2 Daire:10 Şişli / İstanbul