HAKKIMIZDA

2016 yılında Senem Mursaloğlu tarafından kurulan ve ‘Sisters Before Misters’ mottosuyla yola çıkan marka, ilhamını kızkardeş kadar yakın arkadaşların güçlü bağlarından alıyor.

İstanbul çıkışlı Sisters ile; özel günlerinizde giymeniz ve kalabalıktan sıyrılmanız için size farklı, karakterli, kullanışlı ve zamansız elbise çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Vintage esintili el yapımı çiçek ve hayvan desenleri, canlı renkler, uçuşan formlar, feminen siluetler Sisters koleksiyonlarının ortak paydasında.

Elbiselerimizi giyen kızkardeşlerimizin mutluluğu kadar, tasarımlarımızı hayata geçiren üreticilerimizin şartlarını da önemsiyoruz. Tedarikçilerimizin, üretim surecinde sosyal ve ekolojik sürdürülebilirlik standartlarına bağlı kalmasını sağlamak önceliğimiz. Ürünlerimizde yerel olarak tedarik edilmiş, sürdürülebilir elyaflardan oluşan kumaşlar kullanıyor ve elbiselerimizin dikiminde emeği geçen kadın ustalarımızın, erkek iş ortaklarıyla eşit çalışma hakkı ve standartlarına sahip olmasını temin etmeye çalışıyoruz.

Biz bir kadın tarafından, kadınlar için yaratılmış bir markayız. Seni, parçası olabileceğin en havalı kız grubuna davet ediyoruz.

Bize katıl!